Aquavaria
Aquavaria is een combinatie van verschillende aquasporten waarbij gewerkt wordt aan conditie, spieropbouw en verbranding. De lessen worden gegeven in verschillende waterdieptes. Aquavaria is afwisselend en zorgt voor verrassingen. Zo wordt er gebruik gemaakt van verschillende materialen om uw spieren te versterken en/of om plezier in te bouwen in de les. Bij alle lessen wordt muziek gebruikt. Bent u nieuwsgierig geworden? Kom gerust langs. U bent van harte welkom!
Lestijden
Aquavaria | |
---|---|
Dinsdag | 21.00 - 22.00 uur |
Er zijn geen lessen tijdens de vakantie, maar het is wel mogelijk om op dit tijdstip zelfstandig te zwemmen.
Reserveren
Wilt u meedoen aan een les Aquavaria? Dat kan! Voor alle activiteiten geldt dat u van tevoren dient te reserveren. Dat kan telefonisch, of aan de balie
nadat u gezwommen heeft.
Kosten
Een los kaartje kost € 6,00. Hiermee kunt u één keer meedoen aan een les. Op dit moment is het niet mogelijk om een abonnement aan te schaffen.
Webshop zwembad
In onze webshop kunt u uw kind inschrijven voor zwemlessen, de zwemprestaties van uw kind volgen in het leerlingvolgsysteem en E-tickets kopen.